O Nas

 

—artystyczny minimalizm w sercu starówki—

Witajcie w Cafe Lapidarium. Znajdujemy się w budynku Muzeum Warszawy przy Rynku Starego Miasta. Na dobry początek wybierz najwygodniejsze miejsce - w sali frontalnej na kanapie czy na tyłach, gdzie jest bardziej kameralnie. W słoneczną pogodę zapraszamy również na wewnętrzny dziedziniec. 

W naszym menu znajdziesz pyszne śniadania, obiady oraz wykwintne desery. Na mały głód polecamy również kanapki, sałatki i zupę robioną na świeżo w naszej kuchni. Do tego kawa z ekspresu ciśnieniowego lub herbata Harney & Sons. Dla orzeźwienia podajemy lemoniadę domowej roboty a także odżywcze koktajle. 

W nastroju na coś mocniejszego? W naszej karcie znajdą się również pozycje alkoholowe w formie eleganckich drinków, lokalnych nalewek oraz piwa rzemieślniczego.

Lapidarium to nasze nowe "Dziecko", więc z biegiem czasu spodziewajcie się urozmaiceń wystroju kawiarni oraz karty menu. Cenimy sobie każdą opinię, więc nie wahajcie się podzielić z nami swoim zdaniem.

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz nas w ramach spaceru Starym Miastem, wizyty w Muzeum Warszawy czy też z laptopem na spotkanie biznesowe, nasze drzwi są szeroko otwarte. Przygotowaliśmy przestronne pomieszczenia z wygodnymi siedzeniami zapewniającymi komfort i dobrą atmosferę, z którą niełatwo będzie się Wam rozstać.